Currency

O firmie BS SERWIS

Na rynku produktów do pakowania
działamy od 2001 roku!

Poznajmy się

Firma BS-SERWIS istnieje na rynku od 2001r. Zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów opakowaniowych, ze szczególnym uwzględnieniem taśm: specjalistycznych (aluminiowych, dwustronnych, „duct”), taśm z nadrukiem, pakowych i do bandowania.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem taśmy kominkowej ALU-HOT.

Kompleksowa oferta obejmuje również pozostałe niezbędne materiały do pakowania i transportu produktów: m.in. różne rodzaje folii, tekturę, papier, koperty pęcherzykowe. Posiadamy w ofercie także urządzenia do pakowania. Jest to asortyment wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Dysponujemy własnym transportem, który zapewnia szybką realizację zamówień. Posiadamy własną powierzchnię magazynową, co pozwala na ciągłą dostępność materiałów, a atrakcyjne usytuowanie siedziby firmy na terenie Warszawy – na szybki dojazd i odbiór zamówionych artykułów.

Jesteśmy dynamiczną firmą pracującą nad ciągłym udoskonaleniem jakości usług. Obsługujemy zarówno duże koncerny jak i małe firmy oraz odbiorców indywidualnych. Dzięki konkurencyjnej ofercie i długoletniemu doświadczeniu nasi klienci są zadowoleni ze współpracy.

To, co wyróżnia BS-SERWIS spośród innych firm to szeroki asortyment, atrakcyjne oferty cenowe oraz staranność w realizacji zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Go To Top
X