Currency
By: bs_admin 3 lutego 2021 0 Comment.

Skropak – materiał do pakowania przyjazny środowisku.

Materiał do pakowania przyjazny środowisku.

Coraz częściej wybierając materiały do zabezpieczania przesyłek zarówno firmy jak i indywidualni kontrahenci poszukują materiałów bezpiecznych dla środowiska i niedrogich w eksploatacji.

Oba te warunki niewątpliwie spełnia wypełniacz Skropak. Skropak to przyjazny środowisku, wykonany wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego, materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie. Wykonany jest on na bazie składników pochodzenia roślinnego, dzięki czemu jest w 100% nietoksyczny i biodegradowalny – proces utylizacji tego wypełniacza nie powoduje zanieczyszczania środowiska naturalnego. Po spełnieniu swojej funkcji granulat może zostać wykorzystany powtórnie lub zutylizowany poprzez kompostowanie czy rozpuszczenie w wodzie. Dzięki temu ma minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Skropak ma formę granulatu co sprawia, że świetnie zabezpiecza przesyłkę, wypełniając wolną przestrzeń i chroniąc towar przed uszkodzeniami.

Cechy produktu:

  • skutecznie ochrania pakowane towary
  • antystatyczny
  • łatwy i szybki w użyciu
  • ekonomiczny przy zakupie
  • dopasowuje się do kształtu pakowanego produktu
  • kompostowalny, biodegradowalny

Certyfikaty i rekomendacje:

Rekomendacja dla Skropak wydana przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w zakresie dla opakowań biodegradowalnych i przydatnych do kompostowania.

Tagi: , , , ,
Go To Top
X